فروش دستگاه فیزیوتراپی
خانه / دستگاه فیزیوتراپی خانگی / تهیه دستگاه فیزیوتراپی خانگی برای بیماران سکته مغزی

تهیه دستگاه فیزیوتراپی خانگی برای بیماران سکته مغزی

بیماران سکته مغزی برای درمان خانگی می توانند اقدام به تهیه و خرید دستگاه فیزیوتراپی نمایند تا زیر نظر پزشک یا فیزیوتراپ سریعتر به بهبودی نائل آیند.
امروزه تعداد افرادی که در اثر سکته مغزی یک سمت از بدنشان از لحاظ حسی حرکتی دچار مشکل می شود رو به افزایش گذاشته است.
از این رو مراجعین به پزشکان مغز و اعصاب همواره از این مساله که بیمارشان قادر به حرکت نیست بسیار سردرگم هستند. این موضوع می تواند علاوه بر درمان توسط پزشک متخصص به وسیله پزشک فیزیوتراپ یا کاردرمان نیز ادامه یابد و بدین ترتیب بیمار به مرور زمان عضلات تحلیل رفته خود را ابزتوانی نموده و اعصاب حسی حرکتی شروع به فعالیت اولیه نمایند.
در این میان روحیه بالای بیمار و اطرافیان حرف اول را می زند. چرا که در درمان هر بیماری، امیدواری به بهبودی و افکار مثبت همیشه راهگشا بوده و خواهد بود.
می توانید با مراجعه به پزشک از نوع جریان و دستگاه پیشنهادی برای منزل اطلاع حاصل نمایید یا اینکه با همکاران ما مشورت نموده و از بین گزینه های پیشنهادی، دستگاه مناسب را خریداری نمایید.
دستگاه فیزیوتراپی خانگی این امکان را فراهم میکند که در طی روز چندین بار با بیمار خود کار کرده و علاوه بر اینکه در هزینه ها صرفه جویی میکنید، روحیه بیمار را نیز بهبود میدهید و مهمتر اینکه بیمار را سریعتر به بهبودی نزدیک می کنید.
دستگاه فیزیوتراپی خانگی می تواند شامل تنوع بالایی باشد. بنابراین باید علاوه بر نظر پزشک، از نظر کارشناسان این حوزه نیز در انتخاب خود بهره بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
روزی خواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124037102
آدرس کانال: aradphysiotherap@
پست الکترونیکی: rouzikhah@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه اولتراسوند

خرید دستگاه اولتراسوند فیزیوتراپی

خرید دستگاه اولتراسوند جهت فیزیوتراپی یکی از ضروریت های کلینیک های فیزیوتراپی  می باشد. این …

Call Now Buttonتماس بگیرید