فروش دستگاه فیزیوتراپی
خانه / صندلی کوادریسپس فیزیوتراپی / قیمت صندلی کوادریسپس فیزیوتراپی

قیمت صندلی کوادریسپس فیزیوتراپی

در دنیای امروزه دانش فیزیوتراپی مانند دانش های دیگر پزشکی، روز به روز در حال پیشرفت و گسترش است و هر روز از وسایل مدرن و جدیدی در این دانش استفاده می شود تا بتوان به انسان ها برای درمان دردهای آنان کمک بیشتری نمود. برای پی بردن به قیمت آن ها و همچنین قیمت صندلی کوادریسپس فیزیوتراپی به فروشگاه ما سر بزنید.

صندلی کوادریسپس فیزیوتراپی یکی از وسایل کاربردی و بسیار حرفه ای در زمینه ی فیزیوتراپی است، این صندلی فوق العاده و حرفه ای، مورد استفاده ی بسیاری از پزشکان در سراسر جهان است. طراحی ابتدایی این صندلی به جهت تقویت عضلات زانو برنامه ریزی و ساخته شده است.

صندلی

ویژگی های صندلی کوادریسپس فیزیوتراپی

این صندلی دارای دو اهرم می باشد که در قدام ساق قرار می گیرد و در برابر صاف حرکت کردن پا مقاومت به وجود می آورد. به وسیله ای این صندلی می توان حرکات کششی بسیاری را انجام داد که آن حرکات به تقویت ستون فقرات و همچنین کمر کمک فراوانی می کند و می تواند درد های وارده در اثر آسیب های ورزشی و یا هر گونه آسیب دیگری که به این قسمت وارد می شود را از بین ببرد و در بازسازی استخوان های عضلات کمک موثری به فرد بیمار نماید.

صندلی کوادریسپس فیزیوتراپی

امکانات صندلی کوادریسپس فیزیوتراپی

  •  دارای دو بازو است: که هر کدام به همراه خود یک بالشتک دارند و همچنین یک وزنه ی 5 کیلو گرمی که قابلیت تغییر را دارا می باشد.
  • پشت صندلی: که می تواند صندلی را از حالت عموی به افقی و یا هر زاویه ای که قابلیت تنظیم شدن را دارا باشد، تنظیم نماید.
  • ولکرو: برای ثابت نمودن یک یا دو پای بیمار طراحی و پیش بینی شده است.

صندلی کوادریسپس فیزیوتراپی

صندلی کوادریسپس فیزیوتراپی چه کمکی به ما می کند؟

در هنگامی که در اثر ورزش های سنگین بخشی از عضلات و یا استخوان های ما دچار آسیب می شود و یا به هر علت دیگری با شکستگی در قسمت اندام های تحتانی روبرو می شویم، باید با انجام دادن حرکات فعال مقاومتی یا به کمک دستگاه های فیزیوتراپی، به عضو آسیب دیده ی خود کمک کنیم تا دوباره قدرت و توان خود را به دست آورد. صندلی کوادریسپس فیزیوتراپی در این مسیر به ما کمک بسیار زیادی می نماید و می تواند عضلات اطراف مفصل ران را تقویت کند و با انجام حرکات منظم و کششی ما را به سوی سلامتی سوق دهد. البته این نکته را نباید از یاد ببریم که نظر پزشک ما و همچنین مداومت در انجام حرکات ورزشی یکی از عواملی است که ما را به سلامتی می رساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
روزی خواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124037102
آدرس کانال: aradphysiotherap@
پست الکترونیکی: rouzikhah@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش صندلی کوادریسپس فیزیوتراپی

برای تهیه و خرید صندلی کوادریسپس فیزیوتراپی باید به مرکز فروش این محصول که در …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید